עידן הפרנסה מהבית: בניית אתר חנות און ליין – מדריך מלא למתלבט

בעוד שחלקנו מתעוררים בכל בוקר בכדי להגיע למשרד ודרך הפקקים באיילון, ישנם לא מעט אנשים שבשנים האחרונות גילו את האפשרויות להתפרנס מהבית בעזרת חנויות אונליין. ונוסף על כך, רוב בעלי העסקים בימינו כבר הבינו שללא בניית חנות אינטרנטית, יהיה קשה לשרוד את התחרותיות העזה.

אין ספק, במובן מסוים, העידן של היום עשוי להיות מאוד מבלבל עבור מי שמחפש את הכיוון הקרייריסטי שלו או שלה. יחד עם זאת, אפשר גם להסתכל על כך הפוך. אפשר לציין בקלות את כל המקצועות החדשים שהתפתחו בשנים האחרונות בעולם הדיגיטל. כמו כן, הקמת חנויות אונליין היא משהו שחשוב לדבר עליו גם כן. בעלי עסקים ואנשים פרטיים כאחד, כולם הבינו את הפוטנציאל הענק הגלום בחנויות האלו. ובמיוחד בימינו, כאשר שיטת הדרופ-שיפינג היא אחת משיטות המכירה הכי פופולאריות. אם אתם מתלבטים בין הקמת חנות אונליין לבין הקמת אתר תדמיתי, או שמא אתם בעלי עסקים שכבר יש להם אתר תדמית וכעת מעוניינים למכור אונליין, תקדישו כמה דקות קריאה כאן.
הקמת חנות אוןליין

אתר תדמית או אתר מכירות אונליין? גם וגם בד"כ

ברוב המקרים, יהיה חשוב להקים אתר תדמיתי בנוסף לחנות אינטרנט. בניית אתר מכירות תאפשר לכם למכור באונליין אמנם, אבל אתם צריכים גם אתר תדמיתי. זאת, מכיוון שאנשים בימינו הם צרכנים חכמים. גולשים עורכים מחקרי שוק, השוואת מחירים בין מוצרים, מקבלים הצעות מחיר ממספר גורמים ועוד.
זה בעצם מה שמאפיין את התחרותיות הרבה כיום בכלל השווקים השונים, האפשרויות האינטרנטיות של הצרכן הגולש. וכשאתם מקימים חנות אינטרנטית, יהיה חשוב לבנות, לעצב, לקודד ולתכנן אותה בצורה הנכונה. בפועל, ישנן לא מעט חברות שעוסקות בהקמת חנויות אונליין, ואין ספק שלא כולן מקצועיות.

תחרותיות עזה בשוק לא מאפשרת לכם להתפשר על איכות בניית האתר

מאחר שהתחרותיות העזה כיום בשוק לא מאפשרת לכם להתפשר על איכות האתר, יהיה חשוב לבחור בחברה הנכונה שתלווה את הפרויקט הזה שלכם. הקמת חנות אינטרנטית היא לא דבר של מה בכך, בין אם מקימים אותה על פלטפורמת וורדפרס או על כל פלטפורמה אחרת. בעוד שישנן לא מעט פלטפורמות שעליהן ניתן להקים חנויות אינטרנטיות, הנפוצה ביותר כיום היא הפלטפורמה של וורד-פרס. פלטפורמת וורדפרס היא פלטפורמת קוד פתוח, שבעזרתה אפשר לעצב ולבנות את החנות בכל צורה שתרצו.

הגברת מכירות בעסק שמקים חנות אינטרנטית

בסופו של דבר, הכול מתרכז בהגברת המכירות בעסק. חנות אינטרנטית מאפשרת לכם להגיע לקהלי יעד יותר נרחבים, לנהל קשרים אונליין, לשווק את עצמכם יותר טוב ועוד. החנות האינטרנטית מאפשרת לכם להציג את הסחורה שלכם באופן כזה שיפתה את הלקוח לבצע הזמנות. אפשר לייצר קטלוגים מרשימים של מוצרים מסוגים שונים, מה שמוביל את הלקוחות פשוט להנות לדפדף בין המוצרים שלכם.
כשהלקוח מתרשם מהקטלוג ונהנה לגלוש בחנות שלכם, הסיכוי לביצוע הזמנה עשוי להיות גבוה. ללא חנות אינטרנטית, המכירות יתרכזו אך ורק בבית העסק עצמו. בפועל, אנשים בימינו פחות ופחות מגיעים פיזית לבית העסק כדי לרכוש מוצרים. וגם אם הם מגיעים פיזית לחנות, הלקוחות כמעט תמיד יערכו מחקר שוק באינטרנט. ושם אתם צריכים להיות, כבעלי עסקים.

במה הלבטים שלכם מתרכזים?

אם עד היום לא הקמתם חנות אינטרנטית, כנראה שאתם מתלבטים מתוך סיבות כאלו ואחרות. תשאלו את עצמכם, מה ההתלבטות בעצם? אם ההתלבטות היא כלכלית, כדאי לדעת שבימינו ניתן להקים חנויות אונליין במחירים אטרקטיביים למדי. כמו כן, חשוב לזכור שאם פועלים נכון, ההשקעה אמורה להחזיר את עצמה בזמן יחסית מהיר. עוד חשוב לבדוק, את הנושא של תהליך ההקמה. בעוד שחברות מסוימות יוכלו להקים עבורכם את האתר בימים בודדים, חברות בניית אתרים אחרות יזדקקו ליותר זמן. בכל מקרה, הקמת אתר מכירות מהר או לאט, הכי חשוב שהאתר יהיה איכותי. גם אם לוקח קצת יותר זמן להקימו

תהליך הקמת אתר מכירות באינטרנט

צריך לזכור, בניית אתר מכירות זה דבר אחד. אבל השיווק של אתר המכירות הוא דבר שני. לאחר שאתם מקימים חנות מכירות באינטרנט, אתם כנראה תצטרכו גם להתחיל לשווק את החנות. רק לאחר שהטראפיק באתר יתחיל להיות מורגש, תוכלו כנראה להתחיל להניב פירות מהאתר שלכם. ובפועל, הקידום האינטרנטי של חנויות אינטרנטיות יכול גם לקחת חודשים ויותר מכך. זאת, בהנחה שהקידום הוא אורגני. אם אתם מקדמים את החנות האינטרנטית שלכם בצורה ממומנת, הסיכוי הסביר הוא שתוכלו לקצור פירות יחסית מהר

קידום אורגני לחנות אונליין וקידום ממומן

בעולם השיווק הדיגיטלי, קיימים הבדלים מהותיים בין קידום אורגני לחנות אינטרנט לבין קידום ממומן לחנות מכירות באינטרנט. בעוד שהקידום האורגני מספק תוצאות בטווח הארוך, הקידום הממומן מתאים מאוד עבור חדירות לשוק, ומכירות נקודתיות-תקופתיות.
בין אם אתם מעוניינים להקים חנות אינטרנט למטרת מכירת מוצרים כאלו או אחרים, שימו לב שאתם בוחרים את חברת בניית האתרים הנכונה. יהיה כדאי לבחור בחברה שמכירה את תחום העיסוק שלכם. אם למשל אתם עוסקים במכירת מוצרי אופנה, יהיה כדאי לבחור חברת בניית אתרים שכבר יצא לא להקים אתרי אביזרי אופנה, בגדים, נעליים וכדומה. אם חברת בניית האתרים אינה בקיאה בתחום העיסוק שלכם, אתם צריכים לוודא שיש ביכולתה לערוך מחקר שוק נכון ולחקור את התחום שלכם. באופן הזה, היא תוכל לערוך מחקר מתחרים ולבחון כיצד אתר המכירות שלכם אמור להיות בנוי ומעוצב. אם אתם צריכים מידע נוסף, אנחנו כאן עבור תהיות, שאלות וכל מה שתצטרכו. צרו עמנו קשר דרך אתר האינטרנט, השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם עם כל הפרטים הנדרשים לכם.

שתף מאמר: