אחסון סרטונים

בשנה האחרונה קורסים דיגיטליים הפכו להיות עניין שבשגרה. בשלב הזה עלה צורך בקרב חברות רבות לאחסן את הסרטונים שיכללו את תכני הקורס. בניגוד לשירותים חינמיים כמו יוטיוב ו-וימיאו שבהם גולשי האתר יכולים לעקוף את ממשק התשלום ולצפות בסרטונים, קיים היום שירות נוח במיוחד לאחסון סרטים על גבי פלטפורמת דרופבוקס עם הטמעה לוורדפרס באמצעות פלאג אין מותאם אישית.

כיצד התוסף שלנו עובד?

אם חיפשתם “וידאו ברשת אחסון” תשמחו לגלות כי תוסף מעודכן לוורדפרס מאפשר להעלות את הסרטון לאתר האינטרנט באמצעות קוד מהיר כאשר הוא למעשה מאוחסן בגרסה החינמית או הזולה של דרופבוקס. לאחר מכן, ניתן לראות את הסרטון ישירות מתוך אתר הקורסים שבניתם בלחיצת כפתור.

הסרטון עובד במהירות הבזק, ואינכם מוגבלים בכמות הצפיות של הסרטון, תעבורה או נפח האחסון. ככל שחבילת האחסון שלכם בשרת ההוסטינג גדולה יותר, כך תוכלו להשתמש בנפח גדול יותר של סרטונים. אחסון סרטוני וידאו ללא תשלום חודשי, יכול לאפשר לכם לנהל כמות גדולה של אתרים במקביל, ולהפוך כל אחד מהם לאתר קורסים מצליח.

השוואה בין שירותי הוידאו השונים

אם ננסה לערוך השוואה קצרה בין שירותי אחסון סרטונים שונים, נגלה את החסרונות של כל אחד מהם.

דרופבוקס – ממשק דרופבוקס מתאים לאחסון קבצי וידאו פרטיים שלכם, אך אינו כולל סטרימר מובנה לאתר הוורדפרס. באמצעות השימוש בתוסף שלנו תוכלו להשתמש בדרופבוקס בצורה קלה ונוחה.

וימיאו – מאפשר לכם להעלות כמות גדולה של סרטונים ללא תשלום, אך אם תרצו שהגולשים לא יוכלו להפיץ את הסרט או להסיר לוגו של וימיאו, תצטרכו להפרד מסכום חודשי קבוע.

יוטיוב – ברירת המחדל של כל מי שאינו מכיר אפשרויות אחרות. ניתן להעלות סרטון ליו־טיוב ולהגדיר אותו כ-Unlisted. מה החיסרון? ברגע שחברים של בעל המנוי לקורס שלכם מבקשים ממנו לינק לסרטון, הם יכולים לראות אותו שוב ושוב ללא הגבלה. בנוסך, גם ביו־טיוב קיים הלוגו של הפלטפורמה. חיסרון נוסף שיש ליו־טיוב הוא העובדה שמופיעים בו קישורים לסרטונים אחרים באתרים שונים, שאינם בשליטתכם.

פלאג אין לוורדפרס – מעניק יכולות אחסון וידאו לקורסים דיגיטליים והטמעה פשוטה, הוא מגלם בתוכו את כל היתרונות של הממשקים האחרים ללא החסרונות. אינכם צריכים להרגיש חוסר נוחות משום שיש לוגו חיצוני על הסרטון שלכם (כמו ביו־טיוב). כמו כן, אינכם צריכים לשלם כל חודש סכום שעשוי להשתנות בהתאם למדיניות הפלטפורמה שבה אתם משתמשים.

כל זאת בעלות רכישה חד פעמית של הפלאג אין וההטמעה שלו באתר שלכם.

התקנת הפלאג־אין בשירות מא’ ועד ת’

הטמעת הפלאג־אין באתר מתבצעת כחלק מהשירות הכולל. בתמורה לתשלום חד פעמי בסך 350 ₪, תוכלו ליהנות מתוסף איכותי ולהעלות סרטונים לצפייה ללא הגבלה. הסרטון ישודר בעמוד שבו תבחרו, עם ההרשאות שאותן תבחרו והצופים לא יוכלו להוריד אותו למחשב שלהם ולסחור בו ללא תשלום.

השורה התחתונה – מהם יתרונות התוסף שלנו?

ניתן להשתמש בדרופבוקס לאחסון כל הסרטים בגרסה החינמית או בגרסה המורחבת בתשלום.

לא יופיעו קישורים המוציאים את הגולש לאתרים אחרים על גבי הסרטון

לא יופיע אף לוגו של הפלטפורמה שעליה מאוחסן הסרטון שלכם

התוסף הזה יאפשר לכם להפוך כל אתר וורדפרס בסיסי לאתר סרטונים מוביל בשליטה מלאה שלכם. אם תרצו, תוכלו להוסיף פרסומות לסרטונים חינמיים ולייצר ערוץ הכנסה פאסיבי נוסף לקורס.

ניתן לבצע הגנה על הסרטונים כדי למנוע שיתוף של הסרטון ללא שליטתכם

ניתן להשתמש בכל תוכנת הצגת וידאו (וידאו פלייר)

ניתן להשתמש במערכות הדורשות קישור עם סיומת 4MP

להתקנה ורכישה של הפלאג־אין לחצו כאן

שתף מאמר: